Beyoğlu Evleri

İletişim Formu

ERT Plus Topkapı

TARİHİN YANI BAŞINDA EŞSİZ GÜZELLİKTE YENİ BİR YAŞAM SİZİ BEKLİYOR

Uygarlığın yükseldiği bu topraklarda şimdi Ert Plus Topkapı yükseliyor. Tarihe ev sahipliği yapmış bu güzel semtimiz şimdi sizi ev sahibi yapmak için hazırlanıyor. Şehrin merkezinde, İstanbul’un yoruculuğundan uzak, dinamizmine yakın, kendinizi değerli hissedeceğiniz Ert Plus Topkapı dünyaya yeni bir çerçeveden bakmanızı sağlıyor.

Ert Plus Topkapı’nın mükemmel konumu sadece Avrupa Yakası’nın değil, İstanbul’un en merkezi yerlerinden biridir. Bu değerli bölgede yapacağınız yatırım, sizi hayallerinize yaklaştıracak. Durmaksızın gelişen ve büyüyen İstanbul’da önemli eğitim ve sağlık kuruluşlarına yakınlığının yanı sıra ana ulaşım arterlerinin ortasındaki konumu, her geçen gün değerini arttıracak.

HAYALİNİZDEKİ EVE ÇOK YAKINSINIZ

"Avrupa Yakası’nın hareketliliğini barındırmasının yanı sıra istediğiniz zaman da kafa dinleyebileceğiniz bir yer, aynı hayallerinizdeki gibi. Benzersiz lokasyonu ile Ert Plus Topkapı, E-5 Otoyolu’na ve Atatürk Havalimanı’na yakın konumda bulunuyor. Topkapı’nın merkezinde yer alan proje, metrobüs, tramvay ve metro istasyonlarına 5 dk. otobüs duraklarına yürüme mesafesinde.  Ayrıca önemli eğitim ve sağlık kuruluşlarının da hemen yanı başında. Hayata bakış açınızı değiştirecek yepyeni bir konut projesi. Trafik ve stresi kapının dışında bırakacağınız mutlu ve hayat dolu yaşamı Ert Plus Topkapı’da bulacaksınız."

İYİ BİR YAŞAM İÇİN DAHA FAZLASI

"Toplamda 1700 m2 alana kurulu, 7 bloktan oluşan, geniş sosyal alanların çoğunlukta olduğu, site içerisinde çocuk oyun parkı ve otoparkı bulunan, 11 adet dubleks, 13 adet ters dubleks ve 9 adet normal katlı dairenin bulunduğu projemiz 33 adet konuttan oluşmaktadır.  “Burada İstanbul’a dair herşey var, ama otopark sorunu yok.”

Zengin sosyal alanları sayesinde Ert Plus Topkapı Evler’inden çıkmadan sosyal hayatın keyfini doyasıya yaşayabilirsiniz. Yürüyüş yolları, açık hava oturma grupları, çocuk oyun alanları, park ve bahçeler nefes almak istediğinizde sadece birkaç adım ilerinizde ve sadece size ait.

"Tavan yüksekliği standartların üzerinde tutularak konutlarda ferah bir yaşam sağlandı. Ert Plus Topkapı’nın geniş salonları kendi tasarımını kendi zevkine göre oluşturmak isteyenler için özgür alanlar bırakıyor.  Büyük camlarıyla gün ışığını evinize davet ediyor."

Yakın Hastaneler

İstanbul Tıp Fakültesi, İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi, İstanbul Çapa Tıp Fakültesi Cerrahi Bilimler Genel Cerrahi, İstanbul Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Koç Üniversitesi Hastanesi, İstanbul Üniversitesi Hastanesi Kızılelma Polikliniği, Özel Bayrampaşa Kolan Hastanesi, Bayrampaşa Göz Hastanesi (Göz Vakfı), Yedikule Göğüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi Eğitim Araştırma Hastanesi, İstanbul Medipol Üniversitesi Vatan Kliniği, Balıklı Rum Hastanesi, Süleymaniye Kadın Doğum Ve Çocuk E. A. H, Medical Park, Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi 29 Mayıs Ek Hizmet Binası, Özel Halıcıoğlu Tıp Merkezi, Özel Fatih Hastanesi, Özel Çapa Hastanesi, Medipol Üniversitesi Findikzade Hastanesi, Bayrampaşa Devlet Hastanesi, Topçular Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Or-Ahayim Özel Balat Hastanesi, Surp Pırgiç Ermeni Hastanesi, Avrasya Hastanesi, Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi Aile hekimi 1 Fatih Semt Polikliniği, İstanbul Üniversitesi Çapa Tıp Fakültesi Nörolojik Bilimler, Özel Medilife Hastanesi, Bayrampaşa Semt Polikliniği

Yakın Okullar

Fatih Okyanus Koleji, Zeytinburnu Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi, İTO Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Tuna Lisesi, Doğa Koleji, Doğa Koleji, Fatih Final Temel Lisesi, Selçuk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Şair Baki İlköğretim Okulu, UPS Haluk Ündeğer Anadolu Lisesi, İnönü Endüstri Meslek Lisesi, Hacı İlbey İlköğretim Okulu, Esenler Atatürk İlkokulu, Hattat Rakım Ortaokulu, Hırka-ı Şerif İlköğretim Okulu, Veliefendi Ilkogretim Okulu, Atikali İlkokulu, Atatürk Çağdaş Yaşam Çok Programlı Lisesi, Nail Resit İlkogretim Okulu, A. Rıfat Canayakın Lisesi, Zeytinburnu 100. Yıl Çok Programlı Anadolu Lisesi, Kirimli Ismail Rustu Olcay Anadolu Lisesi, Hekimoğlu Alipaşa İlköğretim Okulu, Avrupa Koleji, TUSEM, Özel Fener Rum Lisesi, Bayrampaşa Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi, Celalettin Gözüsulu İlköğretim Okulu, Yedikule İlköğretim Okulu

Yakın Alışveriş Merkezleri

Axis İstanbul, Historia, Olivium Outlet Center, Moda Sultan, Forum İstanbul, Platform Merter, Akvaryum

ERT Plus Topkapı Katlar

ERT Plus Topkapı

Tanıtım Filmi
Tanıtım Filmi
ERT Plus Topkapı
ERT Plus Topkapı

Adres  : Camikebir Mah. Tabakhane Cad. No:17 Kasımpaşa Beyoğlu / İSTANBUL

E-mail  : info@beyogluevleri.com

Telefon: (212) 361 1281 (pbx)
 

 
     

Beyoğlu Evleri bir inşaat markasıdır.