Beyoğlu Evleri

Kalite Politikamız

MİSYONUMUZ

Müşteri memnuniyeti ve kaliteli üretim ve fikrimizi oluşturmaktadır. Geleneksel inşaatçılık kalıplarından çıkarak, daha modern ve çağdaş konutlar üretmek için teknolojik gelişmelere ayak uydurmak hedefimizi oluşturulmuştur. Türk insanının çağdaş medeniyetler seviyesine ulaşabilmesinin en önemli yollarından birinin yaşamakta olduğu çevrenin modern, çağdaş ve doğaya saygılı yerler olması gerektiği düşüncesindeyiz.

VİZYONUMUZ

Ülkemiz ekonomisine katma değer ve istihdam sağlamayı amaç edinen, kısacası daha çağdaş bir Türkiye hedefi ile yola çıkan ve bu amaca da geçen gün biraz daha yaklaşan bir firma olmayı hedefledik. 
 

GİZLİLİK İLKESİ

Bu Bilgilendirme ve Aydınlatma Formu, 6698 sayılı Kişisel Vekiller İçin Korunması Kanunu ("KVK Kanun") ile gerçek kişilerin "Kişisel Verilerinin" işlenmesi ve aktarılması kapsamında hazırlanmıştır. 6698 Sayılı Kanun kapsamında, şirketimiz ile paylaşmış olduğunuzdan emin olmak her türlü güncel bilgiler "Kişisel Veri" olarak kabul edilecektir.

Sizlere ait kişisel verilerin güvenliği bizler için büyük önem taşımakta, ya da daha büyük önem taşımakta kalmak, mevzuata uygun şartlarda uygun şartlarda saklanacaktır.

Adres  : Camikebir Mah. Tabakhane Cad. No:17 Kasımpaşa Beyoğlu / İSTANBUL

E-mail  : info@beyogluevleri.com

Telefon: (212) 361 1281 (pbx)
 

 
     

Beyoğlu Evleri bir inşaat markasıdır.